gwalt2

Czyli krótka historia z życia wzięta o tym jak dość przypadkowo zażyłem pigułki gwałtu. Artykuł piszę ku przestrodze, głównie kobiet ale nie tylko, bo jak widać, ja wielki facet również byłem podatny na ten specyfik. Jak to się stało, generalnie nic szczególnego. Moja koleżanka miała urodziny, postanowiłem wyjść do jednego z kieleckich klubów konkretnie do Zamkowej, bo właśnie tam ta impreza się odbywała. Oczywiście postanowiłem, że ten wieczór spędzę „na czysto”, bez alkoholu. Zabrałem kolegę i udaliśmy się do klubu z prezentem, oczywiście autem bo nie planowałem pić alkoholu. Jednak było fajnie, mówię wypiję piwko bezalkoholowe, w pewnym momencie stwierdziliśmy, że jednak się napijemy i wrócimy taxi, w końcu była sobota. Całkiem przez przypadek, wzięliśmy z kolegą colę naszych koleżanek do przepicia wódki, obok naszego stolika siedziały czarne charaktery, no ale w końcu my jesteśmy mężczyznami, więc na nas nikt nie poluje, w ogóle – kto by pomyślał. Po wypiciu tej nieszczęsnej coli tak naprawdę powinienem skończyć artykuł, minęła dosłownie chwila, a ja nie pamiętam nic. Obudziłem się rano, na przystanku autobusowym, a raczej obudził mnie starszy pan mówiąc, że mój telefon i kluczyki od samochodu leżą na płytce chodnikowej. Byłem w garniturze, pod krawatem, więc wyglądałem całkiem normalnie, po prostu usnąłem w pozycji siedzącej. Jak, po co, na co, skąd – nic nie pamiętam. Z tego wieczoru nie posiadam żadnego wspomnienia, zupełnie NIC ! Postanowiłem jednak odtworzyć bieg wydarzeń, wyjąłem telefon i zaczynam przeglądać zdjęcia. Colę z pigułką gwałtu, zażyłem około północy, godzina 2-ga w nocy mam narobione zdjęć na pałacu biskupim, mija kolejna godzina i zaczyna się kolejna seria zdjęć w lokalu z kebabem na ul. Paderewskiego. Oglądam, patrzę, widzę jak wykręcony jestem na tych zdjęciach, nie przypominam sobie zupełnie nic. Czystka w głowie. Oczywiście niedziela była dniem tragicznym, o ile mogę opisać morderczego kaca, o tyle nie potrafię wyrazić co czułem na kacu po tej pigułce. Doświadczenie naprawdę niemiłe. Zadzwoniłem też do kolegi, jego znalazł ojciec w ogrodzie pod drzewem, on również nie pamięta zupełnie nic, nie ma żadnej myśli, żadnego nawet bladego wspomnienia. Być może tego wieczoru mój tyłek przestał być cnotliwy, chociaż mam głęboką nadzieję, że nie.

Pilnuj drinka
Chyba tyle wystarczy, aby zrozumieć zagrożenie. Mi udało się przeżyć, a pigułka gwałtu ma to do siebie, że w zależności od organizmu może mieć różne skutki. Być może jeden łyk coli więcej i było by po mnie – tak to możliwe, być może gdybym jej nie wypił życie straciła by moja koleżanka, być może gdybym nie wypił coli, została by zgwałcona. W moim życiu to już druga sytuacja kiedy jestem otruty na imprezie, nie nauczyłem się na pierwszym błędzie, a może tylko uśpiłem swą czujność. Jedno jest pewne, należy pilnować swoich drinków, choćbyśmy mieli chodzić z nimi nawet do łazienki, to jest dużo lepsze rozwiązanie, niż proszenie o dopilnowanie znajomych. W ciemnych dyskotekach, pubach, itd nie jest problemem dorzucenie pigułki, która jest bezbarwna, bezzapachowa, i bezsmakowa. To zajmuje jedynie sekundę – a więc miejmy oczy szeroko otwarte.

Pigułkę można zrobić w domu
I to jest najgorsze, że nawet w Polsce każdy przeciętny mieszkaniec, może mieć dostęp do składników, z których tworzy się pigułkę gwałtu. Coraz częściej się słyszy, o nadużywaniu tego specyfiku, często też się nie słyszy. Ogólnie zastanawiam się ile kobiet wyszło na imprezy, dostało na nich pigułkę gwałtu, i stwierdziło tak jak ja „chyba za dużo wypiłam i nic nie pamiętam”, być może nawet Ty, kiedy czytasz ten tekst, miałaś podobną sytuację, być może zostałaś zgwałcona. Warto edukować ludzi, warto o tym mówić, aby szuje, które produkują takie gówno jak najszybciej trafiły za kratki.

Pigułka gwałtu nie służy tylko do gwałtu
Coraz częściej wykorzystywana jest do działalności przestępczych, kradzieży. Niskie koszty wytworzenia pigułki, oraz cudowne jej działanie, sprawiają, że pigułkę podaje się również mężczyznom, po to by ich okraść. Nieświadomy osobnik, po przyjęciu pigułki dużo chętniej wchodzi w rozmowę z napastnikiem, dużo chętniej podaje mu swoje piny do karty, a postrzeganie świata nieco się zmienia. Za wszystko odpowiedzialna jest dopamina, która w podwyższonej ilości odpowiedzialna jest za procesy myślowe. Kiedy przedawkujemy GHB (pigułkę gwałtu), po prostu przestajemy pamiętać, stajemy się bardziej ulegli, a co za tym idzie wręcz idealni dla kogoś, kto chce nas obrabować czy też zgwałcić.

Skąd wzięła się pigułka gwałtu?
Kiedyś miał to być lek służący do wprowadzania ludzi w stan narkozy, jednak nie wyszło, chwilę później chcieli używać GHB jako hormonu wzrostu w kulturystyce, jednak również nie wyszło, po tych zabiegach pigułka gwałtu trafiła na ulicę gdzie szybko znalazła swoje zastosowanie w półświatku przestępczym. Na początku pigułka gwałtu wypłynęła na ulice USA, dziś dostępna jest w całej Europie, krótko mówiąc, pigułka gwałtu z powodzeniem stosowana jest na całym świecie.

Pamiętaj – pigułka gwałtu nie ma smaku, zapachu, ani koloru. Nie wyczujesz jej w drinku, czy nawet napoju. Efekty po pigułce gwałtu mogą być tragiczne w skutkach. Udostępnij ten artykuł dalej, i edukuj otoczenie wokół siebie, w końcu Ty też, kiedyś będziesz mieć dzieci, a czym szybciej społeczeństwo dorośnie do obecności pigułki gwałtu na rynku, tym lepiej się przed nią uchroni. W USA co roku rząd przeznacza pieniądze na edukację dotyczącą pigułki gwałtu, w Polsce się tego nie robi – edukujmy się więc sami, twórzmy bezpieczny świat.